KONST / Litografier / Litografier 7843659
nr 784 3659
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Litografier, 2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), signerade, 11x15 + 35x30
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 22 oktober 2012
kl 18:15:55
600 kr
800 kr
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren